266px StFrancis part

Niech cię Pan błogosławi i strzeże.

Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
niech cię obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku tobie swoje oblicze
i niech cię obdarzy pokojem.

Wakacje to czas wielu wyjazdów i wielu spotkań, więc my także chcemy Was zaprosić do wspólnego spędzenia czasu z Jezusem i Jego Matką w naszym domu w Kalwarii Zebrzydowskiej. W ubiegłym roku atmosfera naszych wakacji była rewelacyjna, dlatego w tym roku chcemy kontynuować tę inicjatywę. Zapraszamy zarówno te dziewczyny, które w ciągu roku spotykają się z nami podczas dni skupień w różnych miejscach w Polsce, ale także te, które jeszcze nie miały okazji nas poznać, a chciałyby spędzić w te wakacje trochę czasu z Jezusem i z drugim człowiekiem. Będziemy się razem modlić, śmiać, może także płakać, cieszyć pięknem kalwaryjskiej przyrody, poznawać siebie nawzajem i uczyć życia i wiary od Naszej Najlepszej Matki.

Jeśli chcesz być z nami w tym czasie, daj znać s. Augustianie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer: 723 956 629
A jeśli jesteś bardziej z Polski północnej i chcesz jechać wspólnie z nami z Poznania, to zgłoś się do s. Rozalii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zasadniczo koszt, to 100 zł, ale jeśli nie masz akurat tyle pieniędzy, to nie martw się, napisz do nas, a na pewno coś się uda wymyśleć :)

Do zobaczenia! :)

pax!