266px StFrancis part

Niech cię Pan błogosławi i strzeże.

Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
niech cię obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku tobie swoje oblicze
i niech cię obdarzy pokojem.

Wraz z nowym rokiem szkolnym, startujemy z kolejnym cyklem naszych weekendowych spotkań. Tym razem podczas poznańskich (które w tym roku już wcale nie będą aż tak bardzo poznańskie jak do tej pory :) ) "skupień" chcemy przyglądać się temu, w jaki sposób szukamy w naszym życiu szczęścia. Bo to, że każdy człowiek go szuka, nie ulega wątpliwości. Ale czy szukamy dobrze? Czy szukamy skutecznie? Czy szukamy świadomie? Nad tym właśnie będziemy chciały się zastanawiać podczas kolejnych weekendów. Pierwszy z nich już na początku września: 6-8.09.
A jako że poszukiwanie jest czymś, co zmusza nas do wyruszenia w drogę, tak i my w tym roku opuścimy bezpieczną przstań klasztoru przy ul. św. Rocha i ruszymy w te miejsca z których pochodzimy (w planach mamy: Nieszawę, Toruń, Grodziczno, Gdańsk, Chodzież...) i w których na codzień szukamy Boga.
Prowadzić nas będzie przypowieść Jezusa o skarbie ukrytym w roli i o odnalezionej perle - bo każda z nas bardzo pragnie odnajdywać, ale też być odnalezioną!
Jeśli chcesz doświadczyć Bożej wspólnoty i radości wspólnego szukania - zapraszamy! :)

Więcej informacji i zgłoszenia:
https://www.facebook.com/events/413845349481900
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

perla thinkstock 6002