Aktualności

Świętowanie w Kamionce Buskiej

9 stycznia 2017, Poniedziek

Pokój i Dobro! Święta, święta i po świętach… ale nie u nas na Ukrainie i w Kamienieckiej wspólnocie. Można powiedzieć, że mamy za sobą ich pierwszą część a teraz będzie druga fala. Pragniemy z wszystkimi podzielić radością z Narodzenia naszego Pana i w naszej parafialnej i zakonnej wspólnocie, bo jak to powiedzieć zapewne stanowimy w naszych ukraińskich realiach jedno całe.

Pasterka w Gabonie

9 stycznia 2017, Poniedziek

Jezus, który rodzi się w naszych sercach nie zna granic geograficznych. Tam, gdzie jest oczekiwany - tam przychodzi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w Gabonie.

Szopki bożonarodzeniowe 2016 (są nowe zdjęcia)

25 grudnia 2016, Niedziela

Zapraszamy jak co roku do podzielenia się radością budowania szopek.Niech ta tradycja sięgająca czasów św. Franciszka ożywia nasze przeżywanie narodzin Zbawiciela. Zdjęcia prosimy o wysłanie na adres: cmbb@op.pl. Czekamy na odpowiedź:)

Jezus Chrystus naszym Królem!

20 listopada 2016, Niedziela

Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana miał miejsce 19 listopada 2016 r. w Krakowie-Łagiewnikach. To zwieńczenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia oraz Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski.

BÓG LICZY NA CIEBIE

18 listopada 2016, Piątek

Odwiedziny milionów radosnych, młodych chrześcijan wzbudziły gorącą potrzebę dziękczynienia Panu Bogu za ŚDM w Krakowie! Tak zrodziła się myśl o koncercie "Bóg liczy na Ciebie!", inspirowanym głównymi spotkaniami z Papieżem, m.in. Czuwaniem w Brzegach. Razem z młodzieżą z naszej parafii Najśw. Salwatora wybrałyśmy się do Areny Tauron. W koncercie usłyszeliśmy raz jeszcze najpiękniejsze pieśni z gatunku hillsong „I believe”, „Mighty to save” czy pieśni uwielbienia „Błogosław duszo moja Pana, a także hymny poprzednich ŚDM. Wielu z nas podczas Drogi Krzyżowej poruszył rysunek piaskiem - podczas koncertu zobaczyliśmy specjalną kompozycję. Koncert uświetnili znani artyści z Polski i ze świata: Sean Simmonds (USA), TGD, Kasia Wilk, Kuba Badach, Kasia Cerekwicka i wielu innych. Nasze serca na nowo napełniła radość wiary w Jezusa Chrsytusa, poczuliśmy, że Jego obecność daje niesamowitą więź między tymi, którzy Go kochają. Z uśmiechem wracaliśmy tramwajami, przepełnionymi młodymi z Krakowa i nie tylko.

Strona 3 z 67‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›

Audio

KsDrHabWygralaWyklad.mp3

Wykład ks. dr hab. Pawła Wygralaka wygłoszony podczas sesji poświęconej Bł. Sancji

Temat sesji " Wychowanie naszym zadaniem i powołaniem" Poznań, 17.11.2012, Centrum Jana Pawła II, parafia św. Rocha

Filmy

Filmik z Bolivii

Filmik z Bolivii