Aktualności

Echo z Bolivii

12 stycznia 2017, Czwartek

Nasze Siostry Serafitki posługujące w Bolivii przygotowały wraz z dziećmi, którymi się opiekują piękne jasełka. Zapraszamy do galerii zdjęć:) A także w dniu 26 listopada tego roku 11 dzieci przyjęło Pierwszą Komunię Świętą. Po wielomiesięcznym przygotowaniu pod okiem s. Andrei okazali się gotowi,aby przyjąć kolejny sakrament: Paula Rita, Carol, Nimia, Yan Carla, Silvia, Carla Patricia, Vanesa, Deisy, Gabriela, Adela i Alexander. Bez większych problemów przeszli przez egzamin u ks. Proboszcza. W piątek przed swoją uroczystością przystąpili do sakramentu spowiedzi. Pozostał Biały Tydzień w kościele parafialnym. Modlitwą i świadectwem życia bądźmy im starszymi siostrami w wierze.

Świętowanie w Kamionce Buskiej

9 stycznia 2017, Poniedziek

Pokój i Dobro! Święta, święta i po świętach… ale nie u nas na Ukrainie i w Kamienieckiej wspólnocie. Można powiedzieć, że mamy za sobą ich pierwszą część a teraz będzie druga fala. Pragniemy z wszystkimi podzielić radością z Narodzenia naszego Pana i w naszej parafialnej i zakonnej wspólnocie, bo jak to powiedzieć zapewne stanowimy w naszych ukraińskich realiach jedno całe.

Pasterka w Gabonie

9 stycznia 2017, Poniedziek

Jezus, który rodzi się w naszych sercach nie zna granic geograficznych. Tam, gdzie jest oczekiwany - tam przychodzi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w Gabonie.

Szopki bożonarodzeniowe 2016 (są nowe zdjęcia)

25 grudnia 2016, Niedziela

Zapraszamy jak co roku do podzielenia się radością budowania szopek.Niech ta tradycja sięgająca czasów św. Franciszka ożywia nasze przeżywanie narodzin Zbawiciela. Zdjęcia prosimy o wysłanie na adres: cmbb@op.pl. Czekamy na odpowiedź:)

Jezus Chrystus naszym Królem!

20 listopada 2016, Niedziela

Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana miał miejsce 19 listopada 2016 r. w Krakowie-Łagiewnikach. To zwieńczenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia oraz Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski.

Strona 3 z 67‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›

Audio

RadioVia-Rzeszow-21122012.mp3

Radio VIA - Rzeszów - rozmowa z s. Ryszardą Olech

Filmy

Filmik z Bolivii

Filmik z Bolivii