266px StFrancis part

Niech cię Pan błogosławi i strzeże.

Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
niech cię obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku tobie swoje oblicze
i niech cię obdarzy pokojem.

Konkurs plastyczny o bł. M. Małgorzacie Szewczyk

Przedszkola:

I miejsce:

Ala Kaczor, 5 lat, Przedszkole Samorządowe nr 2, Biłgoraj

Teodor Legutko, 4 lata, Przedszkole nr 18, Kraków

II miejsce:

Emilia Kobylarz, 6 lat, Przedszkole nr 18, Kraków

III miejsce:

Hanna Gawarecka, 5 lat, Przedszkole nr 26, Kraków

Lilianna Biłko, 5 lat, Przedszkole, Żywiec

Katarzyna Pawęska, Przedszkole Samorządowe nr 2, Biłgoraj

Adaś Gawlas, 4 lata, Przedszkole nr 18, Kraków

Piotr Bugaj, 4 lata, Przedszkole nr 18, Kraków

Wyróżnienie:

Nikodem Cisło, 6 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów

Małgorzata Kundzierewicz, 6 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów

Natasza Srebro, 6 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów

Maja Orzechowska, 6 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów

Szymon Ul, 5 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów

Zofia Żorawik, 5 lat, Przedszkole nr 8, Oświęcim

Kaja Bartuś, 5 lat, Przedszkole nr 8, Oświęcim

Magdalena Cholewa, 6 lat, Przedszkole nr 8, Oświęcim

Maja Socha, 6 lat, Przedszkole nr 8, Oświęcim

Blanka Kołacz, 4 lata, Przedszkole nr 8, Oświęcim

Hania Lach, 5 lat, Przedszkole, Żywiec

Marianna Ptak, 5 lat, Przedszkole nr 7, Kraków

Ala Michalak, 4 lata, Hałcnów

Aniela Natkaniec, 6 lat, Przedszkole Samorządowe nr 136, Kraków

Zosia Broniewska, 5 lat, Przedszkole nr 18, Kraków

 

Szkoła Podstawowa:

 

I miejsce:

Piotr Liszka, kl. 0, Bieździedza

Weronika Warska, kl. 1, Gdańsk Orunia

Szymon Dycha, kl. 1, Biłgoraj SP1

Michalina Dwornicka, kl. 4, Ustrzyki Dolne, SP 1

Karina Suryło, kl. 4, Kraków, SP 31

Karolina Kozak, kl. 4, Kraków, SP 30

Paulina Skórkiewicz, kl. 4, Gdańsk – Oliwa, SP 46

II miejsce:

Oliwia Blicharska, kl. 1, Gdańsk Orunia

Oliwier Pogorzelec, kl. 1, Biłgoraj SP1

Wiktoria Marczak, kl. 6, Strzyżów, SP2

Wiktoria Miąso, kl. 5, Ustrzyki Dolne, SP 1

Zuzia Wronkowska, kl. 2, Kraków, SP 25

Jagoda Grębska, kl. 4, Gdańsk - Oliwa, SP 46

III miejsce:

Krzyś Namiotko, kl. 3, Gdańsk Orunia

Izabela Świta, kl. 1, Biłgoraj, SP 5

Pola Wacięga, kl. 2, Kraków, SP 25

Wyróżnienie:

Maciej Szóstka, kl. 3f, Gdańsk Orunia

Alicja Poroszewska, kl. 3, Gdańsk Orunia

Jakub Wysokiński, kl. 3, Gdańsk Orunia

Alinka Kluczyk, kl. 3, Gdańsk Orunia

Wojtek Bukarewicz, kl. 1, Biłgoraj SP1

Jagoda Leńczuk, kl. 1, Biłgoraj SP1

Patrycja Wiśniowska, kl. 6, Strzyżów, SP2

Marika Uchwat, kl. 6, Strzyżów, SP2

Paweł Stanek, kl. 6, Strzyżów, SP2

Wiktoria Dziok, kl. 5, Strzyżów, SP2

Anna Złotek, kl. 5, Strzyżów, SP 2

Adam Podolak, kl. 1, Ustrzyki Dolne, SP 1

Julia Woźniak, kl. 1, Ustrzyki Dolne, SP 1

Zosia Faron, kl. 4, Kraków, SP 31

Julia Tokarz, kl. 4, Kraków, SP 31

Antoni Gaj, kl. 1, Biłgoraj, SP 5

Aleksandra Buszko, kl. 1, Biłgoraj, SP 5

Ola Dyniec, kl.1, Biłgoraj, SP 5

Aleksandra Swatowska, kl. 1,Biłgoraj, SP 5

Martyna Kozłowksa, kl. 2, Kraków, SP 25

Natalia Cyganik, kl. 4, Kraków, SP 30

Agnieszka Litner, kl. 4, Kraków, SP 30

Amelia Żak, kl. 4, Kraków, SP 30

Mateusz Dybek, kl. 4, Gdańsk – Oliwa, SP 46

Marianna Leszczyńska, kl. 4, Gdańsk – Oliwa, SP 46

Prace literackie:

I miejsce:

Krystian Podkalicki, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1

Maksymilian Szczęsny, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1

II miejsce:

Gabriela Bochenek, kl. 2 gim., Ustrzyki Dolne, SP 1

Maria Leja, kl. 2 gim., Czarny Dunajec

Kacper Czerwiński, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1

Emilia Dobosz, kl. 5, Ustrzyki Dolne, SP 1

Wiktoria Papiz, kl. 7, Kraków, SP 30

Bartosz Waląg, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1

III miejsce:

Agnieszka Lechman, Gdańsk Orunia

Wiktoria Wrzosek, kl. 7, Gdańsk – Orunia Górna, SP 19

Erwina Gromala, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1

Karina Marusiak, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1

Wyróżnienia:

Adrianna Urban, kl. 3 gim., Ustrzyki Dolne, SP 1

Pola Stecz, Kraków, SP 31

Weronika Kobzdej, kl. 3 gim., Ustrzyki Dolne, SP 1

Julia Sikora, kl. 5, Ustrzyki Dolne, SP 1

Anna Bednarz, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1

Oliwia Tkacz, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1

Natalia Bednarz, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1

Roksana Wilczak, kl 6, Ustrzyki Dolne, SP 1

Daria Uroda, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1

Kacper Płoszaj, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1

Jakub Ptaszek, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1

 

SZKOŁA ŚREDNIA – praca graficzna:

I miejsce: Maciej Koociołek, Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Żywcu

II miejsce: Magdalena Prochownik, Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Żywcu

III miejsce: Anna Gradek, Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w ŻywcP

Świetlica środowiskowa:

I miejsce:

Emilia Oleksy, 7 lat

II miejsce:

Emilia Nowak, 10 lat

Wyróżnienie:

Michał Nowak 5 lat

Anna Nowak 6 lat

BONUS – nagroda specjalna

Gry dydaktyczne:

Paweł Duda i Dominik Sorek

Marcel Kirszling i Eryk Chrabkowski

Kl. 2a

Drogowskazy do świętości:

Dominika Gębalska

Anna Kamińska

Dominika Taciak

Dominika Richter

Łucja Jankowska

Dzieci z Kółka Misyjnego przy parafii św. Jadwigi Królowej



Pytania proszę kierować na nr 511 789 039