266px StFrancis part

Niech cię Pan błogosławi i strzeże.

Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
niech cię obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku tobie swoje oblicze
i niech cię obdarzy pokojem.
W dniach 28 (piątek wieczorem) - 30 września (niedziela przed połudnem) 2018 roku w naszym domu zakonnym w Rzeszowie odbędą się rekolekcje dla dziewcząt. Wspólnie będziemy prosić, by Duch Święty dzialał w naszym życiu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
rekwrzesien18

Tymi skupieniami zakończyłyśmy nasz "onoBoski" rok formacyjny. Była Bezludna Wyspa, była pielgrzymka do Ziemi Świętej śladami Matki Małgorzaty, było totalne ogołocenie i ubóstwo, było odbudowanie utraconego zaufania, było Nabożeństwo Plecaka, była wspólna urodzinowa radość, był czas spędzony z podopiecznymi naszego Domu Pomocy... A przede wszystkim był Jezus, który działał w każdej minucie!

Dzięki Bogu i Wam za ten czas! <3

Więcej na: https://www.facebook.com/events/341127126323512/


W najbliższy piątek (15.06) zapraszamy do Poznania na ostatnie już weekendowe dni skupienia z cyklu "oneBoskie!". Tym razem naszą bohaterką i przewodniczką będzie - bo nie może być inaczej! - Matka Małgorzata. Będziemy w jej życiu i postawie szukać inspiracji dla naszej codzienności i naszego osobistego naśladowania Jezusa. Szczególnie będziemy chciały się zatrzymać nad tematem ubóstwa: czym ono właściwie jest? Czy jest dobre czy złe? Czy "opłaca się" być ubogim?

Zaczynamy jak zawsze w piątkowe popołudnie Eucharystią o godz. 18.00 w Sanktuarium s. Sancji czyli w kościele św. Rocha w Poznaniu, a kończymy w niedzielę po obiedzie.
(Tym razem jest także możliwość wyjazdu z nami do Możdżanowa - rodzinnej miejscowości s. Sancji. Wyjazd w piątek rano - w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.)

Więcej o naszych dniach skupienia na https://www.facebook.com/events/341127126323512/

Kontakt i zgłoszenia:
s. Łucja Opiela
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 516896270

Zapraszamy na rekolekcje do Rzeszowa. Potrzebne: otwarte serce na działanie łaski. Reszte zostawiamy Panu Bogu.
 plakat czerwiec
"Miłość nie jest kochana" wołał św. Franciszek. Wielu, tę Miłość, która dała się za nas ukrzyżować odrzuca. Dlatego też chcieliśmy wynagrodzić Zranionemu Sercu Jezusa i z piątku na sobotę (23/24 luty) w domu sióstr serafitek w Biłgoraju trwaliśmy na nocnym czuwaniu. Rozpoczęło się ono od konferencji wygłoszonej przez ks. Krzysztofa na temat czym jest i czym nie jest prawdziwa miłość. Treści zawarte w tej konferencji mogliśmy zgłębiać przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. O północy odbyła się w Msza święta, a potem droga krzyżową i adoracja krzyża.
Dziękuję bardzo serdecznie tym wszystkim, którzy w tej modlitwie uczestniczyli. Niech Chrystus wynagrodzi Wam wszelki trud, który dla Niego podjęliście.