Konkurs plastyczny o bł. M. Małgorzacie Szewczyk
Przedszkola:
I miejsce:
Ala Kaczor, 5 lat, Przedszkole Samorządowe nr 2, Biłgoraj
Teodor Legutko, 4 lata, Przedszkole nr 18, Kraków
II miejsce:
Emilia Kobylarz, 6 lat, Przedszkole nr 18, Kraków
III miejsce:
Hanna Gawarecka, 5 lat, Przedszkole nr 26, Kraków
Lilianna Biłko, 5 lat, Przedszkole, Żywiec
Katarzyna Pawęska, Przedszkole Samorządowe nr 2, Biłgoraj
Adaś Gawlas, 4 lata, Przedszkole nr 18, Kraków
Piotr Bugaj, 4 lata, Przedszkole nr 18, Kraków
Wyróżnienie:
Nikodem Cisło, 6 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów
Małgorzata Kundzierewicz, 6 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów
Natasza Srebro, 6 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów
Maja Orzechowska, 6 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów
Szymon Ul, 5 lat, Przedszkole Niepubliczne, Tarnów
Zofia Żorawik, 5 lat, Przedszkole nr 8, Oświęcim
Kaja Bartuś, 5 lat, Przedszkole nr 8, Oświęcim
Magdalena Cholewa, 6 lat, Przedszkole nr 8, Oświęcim
Maja Socha, 6 lat, Przedszkole nr 8, Oświęcim
Blanka Kołacz, 4 lata, Przedszkole nr 8, Oświęcim
Hania Lach, 5 lat, Przedszkole, Żywiec
Marianna Ptak, 5 lat, Przedszkole nr 7, Kraków
Ala Michalak, 4 lata, Hałcnów
Aniela Natkaniec, 6 lat, Przedszkole Samorządowe nr 136, Kraków
Zosia Broniewska, 5 lat, Przedszkole nr 18, Kraków
Szkoła Podstawowa:
I miejsce:
Piotr Liszka, kl. 0, Bieździedza
Weronika Warska, kl. 1, Gdańsk Orunia
Szymon Dycha, kl. 1, Biłgoraj SP1
Michalina Dwornicka, kl. 4, Ustrzyki Dolne, SP 1
Karina Suryło, kl. 4, Kraków, SP 31
Karolina Kozak, kl. 4, Kraków, SP 30
Paulina Skórkiewicz, kl. 4, Gdańsk – Oliwa, SP 46
II miejsce:
Oliwia Blicharska, kl. 1, Gdańsk Orunia
Oliwier Pogorzelec, kl. 1, Biłgoraj SP1
Wiktoria Marczak, kl. 6, Strzyżów, SP2
Wiktoria Miąso, kl. 5, Ustrzyki Dolne, SP 1
Zuzia Wronkowska, kl. 2, Kraków, SP 25
Jagoda Grębska, kl. 4, Gdańsk - Oliwa, SP 46
III miejsce:
Krzyś Namiotko, kl. 3, Gdańsk Orunia
Izabela Świta, kl. 1, Biłgoraj, SP 5
Pola Wacięga, kl. 2, Kraków, SP 25
Wyróżnienie:
Maciej Szóstka, kl. 3f, Gdańsk Orunia
Alicja Poroszewska, kl. 3, Gdańsk Orunia
Jakub Wysokiński, kl. 3, Gdańsk Orunia
Alinka Kluczyk, kl. 3, Gdańsk Orunia
Wojtek Bukarewicz, kl. 1, Biłgoraj SP1
Jagoda Leńczuk, kl. 1, Biłgoraj SP1
Patrycja Wiśniowska, kl. 6, Strzyżów, SP2
Marika Uchwat, kl. 6, Strzyżów, SP2
Paweł Stanek, kl. 6, Strzyżów, SP2
Wiktoria Dziok, kl. 5, Strzyżów, SP2
Anna Złotek, kl. 5, Strzyżów, SP 2
Adam Podolak, kl. 1, Ustrzyki Dolne, SP 1
Julia Woźniak, kl. 1, Ustrzyki Dolne, SP 1
Zosia Faron, kl. 4, Kraków, SP 31
Julia Tokarz, kl. 4, Kraków, SP 31
Antoni Gaj, kl. 1, Biłgoraj, SP 5
Aleksandra Buszko, kl. 1, Biłgoraj, SP 5
Ola Dyniec, kl.1, Biłgoraj, SP 5
Aleksandra Swatowska, kl. 1,Biłgoraj, SP 5
Martyna Kozłowksa, kl. 2, Kraków, SP 25
Natalia Cyganik, kl. 4, Kraków, SP 30
Agnieszka Litner, kl. 4, Kraków, SP 30
Amelia Żak, kl. 4, Kraków, SP 30
Mateusz Dybek, kl. 4, Gdańsk – Oliwa, SP 46
Marianna Leszczyńska, kl. 4, Gdańsk – Oliwa, SP 46
Prace literackie:
I miejsce:
Krystian Podkalicki, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1
Maksymilian Szczęsny, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1
II miejsce:
Gabriela Bochenek, kl. 2 gim., Ustrzyki Dolne, SP 1
Maria Leja, kl. 2 gim., Czarny Dunajec
Kacper Czerwiński, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1
Emilia Dobosz, kl. 5, Ustrzyki Dolne, SP 1
Wiktoria Papiz, kl. 7, Kraków, SP 30
Bartosz Waląg, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1
III miejsce:
Agnieszka Lechman, Gdańsk Orunia
Wiktoria Wrzosek, kl. 7, Gdańsk – Orunia Górna, SP 19
Erwina Gromala, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1
Karina Marusiak, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1
Wyróżnienia:
Adrianna Urban, kl. 3 gim., Ustrzyki Dolne, SP 1
Pola Stecz, Kraków, SP 31
Weronika Kobzdej, kl. 3 gim., Ustrzyki Dolne, SP 1
Julia Sikora, kl. 5, Ustrzyki Dolne, SP 1
Anna Bednarz, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1
Oliwia Tkacz, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1
Natalia Bednarz, kl. 6, Ustrzyki Dolne, SP 1
Roksana Wilczak, kl 6, Ustrzyki Dolne, SP 1
Daria Uroda, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1
Kacper Płoszaj, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1
Jakub Ptaszek, kl. 6., Ustrzyki Dolne, SP 1
SZKOŁA ŚREDNIA – praca graficzna:
I miejsce: Maciej Koociołek, Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Żywcu
II miejsce: Magdalena Prochownik, Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Żywcu
III miejsce: Anna Gradek, Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w ŻywcP
Świetlica środowiskowa:
I miejsce:
Emilia Oleksy, 7 lat
II miejsce:
Emilia Nowak, 10 lat
Wyróżnienie:
Michał Nowak 5 lat
Anna Nowak 6 lat
BONUS – nagroda specjalna
Gry dydaktyczne:
Paweł Duda i Dominik Sorek
Marcel Kirszling i Eryk Chrabkowski
Kl. 2a
Drogowskazy do świętości:
Dominika Gębalska
Anna Kamińska
Dominika Taciak
Dominika Richter
Łucja Jankowska
Dzieci z Kółka Misyjnego przy parafii św. Jadwigi Królowej
Pytania proszę kierować na nr 511 789 039